UAB Headex LT-Vilnius in Vilnius, Lithuania

  • sklandžiai valdyti savo komandos darbą;

  • užtikrinti tinkamą darbuotojų atrankos eigą projektuose;

  • komunikuoti su klientais užsienyje (Vokietija);

  • spręsti darbuotojų problemas projektuose;

  • generuoti idėjas dėl kandidatų pritraukimo ir atrankos eigos gerinimo;

  • vykimas į komandiruotes;

  • finansinių rodiklių monitoringas.

  • vertingą patirtį dirbant su užsienio rinkomis;

  • sąžiningą ir neabejotinai patrauklią finansinę motyvaciją;

  • aukštą savarankiškumo ir atsakomybės lygį;

  • ilgalaikę karjerą nuolat augančioje įmonėje.

Puikiai tiksite, jeigu Jūs:- turite projektų vadovo ir/arba organizacinio darbo patirties (personalo, logistikos, gamybos srityje būtų pranašumas);

  • kalbate anglų arba vokiečių kalbomis (pranašumas);

  • puikiai planuojate savo laiką;

  • esate komunikabilus ir orientuotas į rezultatą;

  • gebate išklausyti, patarti, profesionaliai reprezentuoji kompanijos paslaugas;

  • turite vairuotojo pažymėjimą;

  • turite panašios darbo patirties (pranašumas).

External Company Name: UAB Headex

External Company URL: http://www.headex.eu/en

Street: Švitrigailos g. 11B

Darbo pobūdis (Text Only): - sklandžiai valdyti savo komandos darbą; - užtikrinti tinkamą darbuotojų atrankos eigą projektuose; - komunikuoti su klientais užsienyje (Vokietija); - spręsti darbuotojų problemas projektuose; - generuoti idėjas dėl kandidatų pritraukimo ir atrankos eigos gerinimo; - vykimas į komandiruotes; - finansinių rodiklių monitoringas.

Mes siūlome (Text Only): - vertingą patirtį dirbant su užsienio rinkomis; - sąžiningą ir neabejotinai patrauklią finansinę motyvaciją; - aukštą savarankiškumo ir atsakomybės lygį; - ilgalaikę karjerą nuolat augančioje įmonėje.

Reikalavimai (Text Only): Puikiai tiksite, jeigu Jūs:- turite projektų vadovo ir/arba organizacinio darbo patirties (personalo, logistikos, gamybos srityje būtų pranašumas); - kalbate anglų arba vokiečių kalbomis (pranašumas); - puikiai planuojate savo laiką; - esate komunikabilus ir orientuotas į rezultatą; - gebate išklausyti, patarti, profesionaliai reprezentuoji kompanijos paslaugas; - turite vairuotojo pažymėjimą; - turite panašios darbo patirties (pranašumas).