UAB Headex LT-Vilnius in Vilnius, Lithuania

Mūsų klientė - tai didžiausia saugos sprendimus teikianti kompanija pasaulyje, dirbanti penkiuose žemynuose, 125 pasaulio šalių. Įmonė plečia savo veiklą ir ieško darbuotojų savo komandai:

  • saugomų objektų stebėjimas ir perduodamų signalų apdorojimas;

    • bendravimas telefonu su klientais;

    • greito reagavimo ekipažų veiksmų koordinavimas.

  • Darbą tarptautinėje įmonėje;

    • lankstų darbo grafiką;

    • mokymus ir karjeros galimybes.

  • Geras valstybinės kalbos žinojimas;

    • kompiuterinio raštingumo pagrindai;

    • geri bendravimo telefonu įgūdžiai.

Privalumai:

  • panašaus darbo patirtis;

    • anglų ir rusų kalbos mokėjimas;

    • gebėjimas dirbti komandoje.

External Company Name: UAB Headex

External Company URL: http://www.headex.eu/en

Darbo pobūdis (Text Only): Mūsų klientė - tai didžiausia saugos sprendimus teikianti kompanija pasaulyje, dirbanti penkiuose žemynuose, 125 pasaulio šalių. Įmonė plečia savo veiklą ir ieško darbuotojų savo komandai:

Mes siūlome (Text Only): - Darbą tarptautinėje įmonėje; - lankstų darbo grafiką; - mokymus ir karjeros galimybes.

Reikalavimai (Text Only): - Geras valstybinės kalbos žinojimas; - kompiuterinio raštingumo pagrindai; - geri bendravimo telefonu įgūdžiai.