UAB Headex LT-Vilnius in Vilnius, Lithuania

Mėgsti dirbti su dokumentais? Nori įgauti patirties finansų srityje? Prisijunk prie komandos, nes šiuo metu ieškome apskaitininko (-ės).

Tavo atsakomybės būtų:

  • Pirminių dokumentų apskaita;

  • Pirkimo/pardavimų užsakymų, vidinių operacijų formavimas;

  • Kortelių kūrimas;

  • Logistinės informacijos apie produktus rinkimas (sandėlyje);

  • Kitos vadovo pavestos funkcijos.

Darbo laikas: I-V 8:00 - 17:00 val.

Sutartis terminuota 3 mėnesiams.

  • Geras darbo sąlygas ir darbui reikalingas priemones;

  • Žinias ir patirtį tarptautinėje įmonėje;

  • Laiku mokamą atlyginimą;

  • Socialines garantijas.

  • Aukštasis/aukštesnysis išsilavinimas (gali būti paskutinio kurso studentas (-ė));

  • Kruopštumas, atsakingumas;

  • Puikūs bendravimo įgūdžiai;

  • Greitis ir iniciatyvumas.

External Company Name: UAB Headex

External Company URL: http://www.headex.eu/en

Darbo pobūdis (Text Only): Mėgsti dirbti su dokumentais? Nori įgauti patirties finansų srityje? Prisijunk prie komandos, nes šiuo metu ieškome apskaitininko (-ės).

Tavo atsakomybės būtų: - Pirminių dokumentų apskaita; - Pirkimo/pardavimų užsakymų, vidinių operacijų formavimas; - Kortelių kūrimas; - Logistinės informacijos apie produktus rinkimas (sandėlyje); - Kitos vadovo pavestos funkcijos.

Mes siūlome (Text Only): - Geras darbo sąlygas ir darbui reikalingas priemones; - Žinias ir patirtį tarptautinėje įmonėje; - Laiku mokamą atlyginimą; - Socialines garantijas.

Reikalavimai (Text Only): - Aukštasis/aukštesnysis išsilavinimas (gali būti paskutinio kurso studentas (-ė)); - Kruopštumas, atsakingumas; - Puikūs bendravimo įgūdžiai; - Greitis ir iniciatyvumas.