UAB Headex LT-Vilnius in Vilnius, Lithuania

Mūsų klientė, informacinių ir ryšių technologijų bendrovė, teikianti integruotas telekomunikacijų, IT ir televizijos paslaugas Lietuvos gyventojams ir verslui, ieško prekių pristatymo klientams grupės specialisto (-ės).

Jūsų atsakomybės būtų:

  • Prekių komplektavimas bei atidavimas kurjeriui;

  • Pardavimo užsakymų administravimas IT sistemose;

  • Bendradarbiavimas su savo ir kitų komandų nariais;

  • Pardavimo dokumentų ruošimas bei administravimas.

Darbo vieta: Naujamiestis

Darbo laikas: I-V 8:00-17:00

  • Geras darbo sąlygas ir darbui reikalingas priemones;

  • Laiku mokamą atlyginimą;

  • Socialines garantijas;

  • Darbą, perspektyvioje įmonėje.

  • Aukštesnysis arba aukštasis išsilavinimas (gali būti paskutiniųjų kursų studentas (ė);

  • Kruopštumas ir atidumas detalėms;

  • Atsakingumas, smalsumas;

  • Geri kompiuteriniai įgūdžiai (MS Office);

  • Geri bendravimo ir bendradarbiavimo įgūdžiai.

External Company Name: UAB Headex

External Company URL: http://www.headex.eu/en

Darbo pobūdis (Text Only): Mūsų klientė, informacinių ir ryšių technologijų bendrovė, teikianti integruotas telekomunikacijų, IT ir televizijos paslaugas Lietuvos gyventojams ir verslui, ieško prekių pristatymo klientams grupės specialisto (-ės).

Jūsų atsakomybės būtų: - Prekių komplektavimas bei atidavimas kurjeriui; - Pardavimo užsakymų administravimas IT sistemose; - Bendradarbiavimas su savo ir kitų komandų nariais; - Pardavimo dokumentų ruošimas bei administravimas.

Darbo vieta: Naujamiestis Darbo laikas: I-V 8:00-17:00

Mes siūlome (Text Only): - Geras darbo sąlygas ir darbui reikalingas priemones; - Laiku mokamą atlyginimą; - Socialines garantijas; - Darbą, perspektyvioje įmonėje.

Reikalavimai (Text Only): - Aukštesnysis arba aukštasis išsilavinimas (gali būti paskutiniųjų kursų studentas (ė); - Kruopštumas ir atidumas detalėms; - Atsakingumas, smalsumas; - Geri kompiuteriniai įgūdžiai (MS Office); - Geri bendravimo ir bendradarbiavimo įgūdžiai.