UAB Headex LT-Vilnius in Vilnius, Lithuania

Mūsų klientė - didžiausia pasaulio įmonė, siūlanti produktus ir paslaugas mokslui, ieško naujų komandos narių, kurių atsakomybės būtų:

• Produktų komplektavimo darbai;

• Produktų komplektavimo registracija Navision programoje, komplektavimo protokoluose;

• Neatitiktinių produktų ar procesų identifikavimas, registracija;

• Periodiniai sandėlio apskaitos ir/ar inventorizacijos darbai.

Darbo laikas: I-V 8:00-16:30 val.

Darbo vieta: Graičiūno g.

  • • Sparčiai augančios tarptautinės inovatyvios įmonės aplinką.

• Karjeros ir tobulėjimo galimybes.

  • • Vidurinis/aukštesnysis/aukštasis išsilavinimas;

• Bazinės anglų kalbos žinios - privalumas;

• Kompiuterinis raštingumas;

• Sugebėjimas dirbti komandoje;

• Kruopštumas, atsakingumas, pareigingumas, atidumas.

External Company Name: UAB Headex

External Company URL: http://www.headex.eu/en

Darbo pobūdis (Text Only): Mūsų klientė - didžiausia pasaulio įmonė, siūlanti produktus ir paslaugas mokslui, ieško naujų komandos narių, kurių atsakomybės būtų:

• Produktų komplektavimo darbai; • Produktų komplektavimo registracija Navision programoje, komplektavimo protokoluose; • Neatitiktinių produktų ar procesų identifikavimas, registracija; • Periodiniai sandėlio apskaitos ir/ar inventorizacijos darbai.

Darbo laikas: I-V 8:00-16:30 val. Darbo vieta: Graičiūno g.

Mes siūlome (Text Only): - • Sparčiai augančios tarptautinės inovatyvios įmonės aplinką. • Karjeros ir tobulėjimo galimybes.

Reikalavimai (Text Only): - • Vidurinis/aukštesnysis/aukštasis išsilavinimas; • Bazinės anglų kalbos žinios - privalumas; • Kompiuterinis raštingumas; • Sugebėjimas dirbti komandoje; • Kruopštumas, atsakingumas, pareigingumas, atidumas.