UAB Headex Biuro administratorius (-ė) HEADEX GROUP ADMINISTRACIJOJE Vilniuje in Vilnius, Lithuania

  • asistuoti tiesioginam vadovui;

  • pasitikti ir aptarnauti atvykstančius įmonės klientus ir svečius;

  • priimti ir paskirstyti korespondenciją ir skambučius;

  • užtikrinti sklandų ir tikslų duomenų paskirstymą atsakingiems asmenims;

  • aprūpinti biurą darbo priemonėmis bei kitomis kasdieninėmis prekėmis;

  • kitos užduotys susijusios su įmonės ofiso administravimu.

  • profesinius iššūkius ir aukštos asmeninės atsakomybės reikalaujantį darbą;

  • galimybę būti LEAN kultūros dalimi;

  • pasiekus keliamus tikslus, siekti karjeros įmonės viduje;

  • realizuoti norą tobulėti atliekant įvairaus pobūdžio deleguotas užduotis, kurios padės perprasti verslo taisykles;

  • draugišką darbo atmosferą bei profesionalius, aktyvius kolegas.

  • puikūs rusų kalbos įgūdžiai (žodžiu);

  • atidumas detalėms, pozityvumas ir komunikabilios asmenybės bruožai;

  • raštvedybos žinios.

ID: 2017-11834

External Company Name: UAB Headex

External Company URL: http://www.headex.eu/en

Darbo pobūdis (Text Only): - asistuoti tiesioginam vadovui; - pasitikti ir aptarnauti atvykstančius įmonės klientus ir svečius; - priimti ir paskirstyti korespondenciją ir skambučius; - užtikrinti sklandų ir tikslų duomenų paskirstymą atsakingiems asmenims; - aprūpinti biurą darbo priemonėmis bei kitomis kasdieninėmis prekėmis; - kitos užduotys susijusios su įmonės ofiso administravimu.

Mes siūlome (Text Only): - profesinius iššūkius ir aukštos asmeninės atsakomybės reikalaujantį darbą; - galimybę būti LEAN kultūros dalimi; - pasiekus keliamus tikslus, siekti karjeros įmonės viduje; - realizuoti norą tobulėti atliekant įvairaus pobūdžio deleguotas užduotis, kurios padės perprasti verslo taisykles; - draugišką darbo atmosferą bei profesionalius, aktyvius kolegas.

Reikalavimai (Text Only): - puikūs rusų kalbos įgūdžiai (žodžiu); - atidumas detalėms, pozityvumas ir komunikabilios asmenybės bruožai; - raštvedybos žinios.