UAB Headex Operatoriaus padėjėjas (-a) in Klaipėda, Lithuania

Tarptautinė gamybinė įmonė ieško darbuotojų, kurie prisijungtų prie komandos, kaip operatorių padėjėjai.

Įmonėje atliktumėte šiuos darbus:

  • krautumėte, svertumėte žaliavą;

  • pakuotumėte produkciją ir rašytumėte etiketes ant jos;

  • pildytumėte gamybos ataskaitas;

  • palaikytumėte švarą ir tvarką prie įrenginių.

  • geras darbo sąlygas;

  • stabilų darbą;

  • palankų darbo grafiką (slenkantį su naktinėmis);

  • apmokymus darbo vietoje.

  • sąžiningumas;

  • atsakomybė;

  • fizinis pasirengimas;

  • greita orientacija;

  • B kategorija.

ID: 2017-11806

External Company Name: UAB Headex

External Company URL: http://www.headex.eu/en

Darbo pobūdis (Text Only): Tarptautinė gamybinė įmonė ieško darbuotojų, kurie prisijungtų prie komandos, kaip operatorių padėjėjai.

Įmonėje atliktumėte šiuos darbus: - krautumėte, svertumėte žaliavą; - pakuotumėte produkciją ir rašytumėte etiketes ant jos; - pildytumėte gamybos ataskaitas; - palaikytumėte švarą ir tvarką prie įrenginių.

Mes siūlome (Text Only): - geras darbo sąlygas; - stabilų darbą; - palankų darbo grafiką (slenkantį su naktinėmis); - apmokymus darbo vietoje.

Reikalavimai (Text Only): - sąžiningumas; - atsakomybė; - fizinis pasirengimas; - greita orientacija; - B kategorija.