UAB Headex Radijo aparatūros montuotojas (-a) in Kaunas, Lithuania

  • darbas prie automatizuotos elektronikos plokščių surinkimo linijos;

  • darbas su smulkiomis detalėmis;

  • gamybos užduočių vykdymas;

  • pamaininis darbas;

  • darbo vieta: Draugystės g.

  • darbo laikas: 3 pamainos.

  • galimybę įgyti naudingos darbo patirties;

  • perspektyvas tobulėti.

  • kruopštumas, atidumas;

  • iniciatyvumas ir noras tobulėti;

  • darbo patirtis gamybinėje įmonėje (privalumas).

ID: 2017-12006

of Openings: 4

External Company Name: UAB Headex

External Company URL: http://www.headex.eu/en

Darbo pobūdis (Text Only): - darbas prie automatizuotos elektronikos plokščių surinkimo linijos; - darbas su smulkiomis detalėmis; - gamybos užduočių vykdymas; - pamaininis darbas; - darbo vieta: Draugystės g. - darbo laikas: 3 pamainos.

Mes siūlome (Text Only): - galimybę įgyti naudingos darbo patirties; - perspektyvas tobulėti.

Reikalavimai (Text Only): - kruopštumas, atidumas; - iniciatyvumas ir noras tobulėti; - darbo patirtis gamybinėje įmonėje (privalumas).