UAB Headex Krautuvo vairuotojas (-a) in Gargždai, Lithuania

  • krautuvo vairavimas;

  • žaliavų bei produkcijos sandėliavimas;

  • pakrovimo – iškrovimo darbai įmonės teritorijoje, patalpose;

  • švaros, tvarkos palaikymas darbo vietoje, kokybės standartų laikymasis.

  • geras darbo sąlygas;

  • stabilų, ilgalaikį darbą;

  • palankų darbo grafiką;

  • apmokymus darbo vietoje;

  • karjeros ir tobulėjimo galimybes.

  • esi kruopštus (-i) ir atsakingas (-a);

  • turi greitą orientaciją;

  • ieškai nuolatinio darbo.

ID: 2017-11461

External Company Name: UAB Headex

External Company URL: http://www.headex.eu/en

Darbo pobūdis (Text Only): - krautuvo vairavimas; - žaliavų bei produkcijos sandėliavimas; - pakrovimo – iškrovimo darbai įmonės teritorijoje, patalpose; - švaros, tvarkos palaikymas darbo vietoje, kokybės standartų laikymasis.

Mes siūlome (Text Only): - geras darbo sąlygas; - stabilų, ilgalaikį darbą; - palankų darbo grafiką; - apmokymus darbo vietoje; - karjeros ir tobulėjimo galimybes.

Reikalavimai (Text Only): - esi kruopštus (-i) ir atsakingas (-a); - turi greitą orientaciją; - ieškai nuolatinio darbo.