UAB Headex LT-Elektrėnų sav. in Elektrėnų sav., Lithuania

Mūsų klientas - tarptautinis kietmedžio grindų gamintojas. Turi progą prisijunk prie komandos ir įgauk patirties!

Šiuo metu ieškome rūšiuotojų ir glaistytojų.

Darbo pobūdis:

  • Glaistymo darbai;

  • Kiti pagalbiniai darbai.

Darbuotojai į darbą yra vežiojami.

Darbo vieta: Elektrėnų sav.

Darbo laikas: I-V 6:00-14:30 val., 14:30-23:00 val., 23:00-06:00 val.)

  • Apmokymus neturintiems darbo patirties;

  • Visada laiku mokamą atlyginimą ir visas socialines garantijas;

  • Draugišką kolektyvą.

  • Noras dirbti ir tobulėti;

  • Kruopštumas;

  • Panašaus darbo patirtis (privalumas).

External Company Name: UAB Headex

External Company URL: http://www.headex.eu/en

Darbo pobūdis (Text Only): Mūsų klientas - tarptautinis kietmedžio grindų gamintojas. Turi progą prisijunk prie komandos ir įgauk patirties! Šiuo metu ieškome rūšiuotojų ir glaistytojų.

Darbo pobūdis: - Glaistymo darbai; - Kiti pagalbiniai darbai.

Darbo vieta: Elektrėnų sav. Darbo laikas: I-V 6:00-14:30 val., 14:30-23:00 val., 23:00-06:00 val.)

Mes siūlome (Text Only): - Apmokymus neturintiems darbo patirties; - Visada laiku mokamą atlyginimą ir visas socialines garantijas; - Draugišką kolektyvą.

Reikalavimai (Text Only): - Noras dirbti ir tobulėti; - Kruopštumas; - Panašaus darbo patirtis (privalumas).